„FINLAY“ ISTORIJA


„Alfis“ yra pirmaujanti pramoninės įrangos pardavimo ir techninės priežiūros įmonė Baltijos šalyse. Pasižymime inovatyviomis technologijomis, puikia klientams teikiama patirtimi ir patikima prekės technine priežiūra.  

Vizija

Mūsų vizija – užtikrinti išskirtinę klientų patirtį ir sprendimus, suteikiančius „Finlay“ klientams konkurencingą pranašumą jų versle. Mūsų klientai vertina kokybę, inovatyvius technologinius sprendimus, jiems svarbu turėti tai, kas geriausia, už priimtiną kainą.

Misija

Klientams teikiame kokybiškus ir tvarius sprendimus tokiose pramonės šakose kaip statyba, kelių tiesimas, atliekų tvarkymas, medienos apdirbimas, uostų valdymas, kasyba, taip pat kitose pramoninės gamybos srityse. Viršijame klientų lūkesčius puoselėdami ilgalaikę partnerystę, taip pat suteikiame savo darbuotojams saugią ir į tobulėjimą orientuotą darbo aplinką.

 

Šiame pasaulyje nėra nieko, ko nebūtų galima supaprastinti ir parduoti šiek tiek pigiau, o naudotojai, orientuoti tik į kainą, tampa tokių sandorių aukomis. Mokėti per daug nėra protinga, bet dar blogiau – mokėti per mažai. Sumokėję per mažai kartais prarandate viską, nes įsigyta prekė negali atlikti numatytų funkcijų. Ekonomikos dėsnis neleidžia gauti daug vertės už mažą kainą. Pasirinkę pigiausią pasiūlymą prisiimate papildomų išlaidų riziką. Jei galite taip elgtis, turite pakankamai pinigų sumokėti už ką nors geresnio.

/Džonas Raskinas/

T-Link

WORKS FOR YOU.

Nerijus Mažrimas

Pardavimo vadovas
+37061117781
nerijus.mazrimas@alfis.lt