Originalios atsarginės dalys – kai tik prireiks

Mūsų pasaulinio logistikos ir platintojų tinklo centriniuose sandėliuose yra visas originalių „Finlay“ atsarginių dalių, skirtų jūsų įrangai, asortimentas. „Alfis“ siekia, kad jūsų įranga veiktų 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus.

Esame įsipareigoję savo klientams pristatyti tinkamas dalis per trumpiausią įmanomą laiką. Tik originalios „Finlay“ atsarginės dalys garantuoja saugų ir tinkamą jūsų mašinų ir įrangos veikimą bei patikimumą, tai užtikrina puikų jų našumą. Mūsų patyrę gaminių specialistai padės užtikrinti, kad gausite būtent tai, ko jums reikia.

 

Mes, „Finlay“, pristatėme naujus 500 ir 1 000 variklio darbo valandų trupintuvų ir sijotuvų hidraulinių filtrų techninės priežiūros rinkinius. Šie originalūs filtrų rinkiniai yra sukurti taip, kad būtų lengva prižiūrėti visus jūsų „Finlay“ hidraulinio filtro techninės priežiūros reikalavimus. Vienas užsakymo prekės numeris palengvina rinkinio užsakymą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip mūsų hidraulinio filtro rinkinys gali sutaupyti jūsų laiko, pinigų ir pagreitinti profilaktinės priežiūros grafiką, susisiekite su „Alfis“ specialistais.

„Finlay“ atsarginės dalys

„Finlay“ atsarginių dalių aiškinamasis katalogas

T-Link

WORKS FOR YOU.

Petras Sanikovas

Serviso vadovas
+37065602323
petras.sanikovas@alfis.lt