Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelis tekstinis failas, kurį svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai įeinate į svetainę. Tai padeda svetainei įsiminti jūsų prisijungimo vardą ir nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kt. rodymo nustatymus), su kuriais pasirinkote peržiūrėti svetainę, kad jums nereikėtų kiekvieną kartą jų nurodyti iš naujo.

Jūs atidarėte mūsų svetainę naršyklėje: „Microsoft Edge“, „Firefox“, „Safari“ ar kt. Slapukai (angl. „cookies“) yra informacija, kurią ši naršyklė gauna ir išsaugo, kai naudojatės mūsų portalu. Kai kitą kartą apsilankysite https://terexfinlay.alfis.eu, naršyklė prisimins jūsų veiksmus ir kai kuriuos iš jų atliks už jus, pavyzdžiui, pasirinks portalo kalbą.

Naudodamiesi svetaine patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Taip pat galite apriboti jų naudojimą, tačiau be slapukų portalas negalės teikti visapusiškai veikiančių funkcijų.

Kaip apriboti slapukų naudojimą? Jei vis tiek norite apriboti slapukų naudojimą, galite pakeisti slapukų nustatymus savo naršyklėje. Surinkome svetaines, kurios gali padėti pakeisti šiuos nustatymus:

           „Microsoft Edge“ naršyklėje

            „Firefox“ naršyklėje

            „Chrome“ naršyklėje

            „Safari“ naršyklėje ir „iOS“

T-Link

WORKS FOR YOU.

Konstantīns Ribakovs

Popardaviminio aptarnavimo vadybininkas
+37129351635
konstantins.ribakovs@alfis.lv